CHS Citarwen
Chovatelská stanice zlatých retrívrů z Jičína

CHS Citarwen

Štěňátka – pět týdnů

Červen 24th, 2011 . by Jana Červinková

Štěňátka z vrhu „B“  se dál rozkoukávají po okolí. Od časného rána o sobě dávají hlasitě vědět. Nejdříve  se běží vyvenčit na balkón, který jsme jim zabezpečili, aby nevypadli. Někdy to sice nestihnou doběhnout, ale snaží se a vše se časem naučí. Potom si pochutnají na mlíčku od mámy Agi. Přes den již pobíhají po kuchyni, obýváku a balkónu, kde si přes den i schrupnou. Vzhledem k  častým deštům nemohla zatím do ohrádky na zahradu. Do porodní bedny chodí už jen večer na spaní. Mimo mlíčka od mámy už dostávají kašičku z granulek a mléka pro štěňata. Včera začala už svými zoubky chroupat i granulky. Krmíme značkou Arden Grande pro březí a kojící feny a pro štěňata od 2 do 8 týdnů, potom začneme přecházet na granule pro starší štěňata. Pravidelně stříháme drápky a po čtrnácti dnech odčervujeme, takže jsou již dvakrát odčervena. Navštívili nás již někteří zájemci. Jedna fenečka je již zamluvená a druhou si chceme ponechat v naší CHS a dále se jí věnovat výstavně i pracovně. Pejsci jsou již tři zamluveni, takže na svého páníčka čeká už jen světle zelený, mazlivý pejsek se zlatým kožíškem-viz  foto.

 

Čekání na mámu Agi

Krmení hladových potomků

Konečně zábava

Světle zelený pejsek je krasavec a velký mazel

Štěňátkům byly tři týdny

Červen 14th, 2011 . by Michaela Němcová

Štěňátka už krásně chodí, hrají si s hračkami a už se byli podívat na zahradě.

Štěňata z vrhu A oslavila 1. narozeniny

Červen 7th, 2011 . by Michaela Němcová

Všem štěňátkům a jejich páníčkům gratulujeme a přejeme jim, aby jim spolu bylo moc a moc dobře. Na stránku vrh A jsme přidali jejich aktuální fotky.

Štěňátkům byly dva týdny

Červen 7th, 2011 . by Michaela Němcová

V sobotu bylo štěňátkům 14 dní. Všichni krásně rostou, otevřeli očička a zkouší se postavit na nožičky. Poprvé dostali pastu na odčervení a stříhali jsme jim drápky. Máme volného ještě jednoho pejska. Nové fotky jsme přidali na stránku štěňata.