CHS Citarwen
Chovatelská stanice zlatých retrívrů z Jičína

CHS Citarwen

Štěňátků je 1týden.

Červen 28th, 2019 . by Jana Červinková

Štěňátka jsou na světě už 1týden. Prospívají výborně, již zdvojnásobily svou porodní váhu. Čerstvé vážení proběhlo dnes po ránu a váhy štěňátek jsou zaneseny v tabulce na stránce ŠTĚŇATA. Máma Funny o ně vzorně pečuje, v těchto vedrech je to pro ni náročné. Chvílemi se chodí zchladit na dlažbu a při prvním zaknučení se vrací zpět do bedýnky, štěňátka ji okamžitě vycítí a začne boj o cecíky.

 

Máme štěňátka vrh „H“

Červen 24th, 2019 . by Jana Červinková

Máme velkou radost.V pátek 21.6.2019 se Funny a Áreskovi narodilo sedm krásných štěňátek.3fenečky a 4pejskové.Všichni se mají čile k světu, výborně baští a mamina Funny o ně vzorně pečuje. Váhová tabulka další fotky jsou na stránce ŠTĚŇATA. Nyní se budeme snažit najít štěňátkům ty nejlepší majitele.

 

 

Budeme mít štěňátka

Červen 11th, 2019 . by Jana Červinková

V červnu, kolem 21.6.2019, očekáváme narození štěňátek-vrh „H“
Maminkou je fenka z našeho odchovu, Funny Rose Citarwen (vrh „F“-otec.C.I.B.Grand CHCZ,JCHCZ,CHCZ a SK Enrico z Botičských Meandrů x matka: Evidog Harmony). Funny mám ve spoluvlastnictví s paní Martinou Matas, je u nás zvyklá, má u nás svůj druhý domov . Tatínkem štěňátek je krásný a úspěšný GrandCH Áres Flores Vitae. Áreskem jsem již kryla Betty-vrh“E“ a jejich potomci jsou zdraví a moc šikovní. Více informací  na Áres Flores Vitae .

Štěňátka budou odchována u nás  v Jičíně pod CHS CITARWEN.