CHS Citarwen
Chovatelská stanice zlatých retrívrů z Jičína

CHS Citarwen

Budeme mít štěňátka

Červen 27th, 2013 . by Jana Červinková

Začátkem července očekáváme narození štěňátek. Bude to druhý vrh naší fenky „Mary“ Harmony Evidog. Tatínkem bude krásný a šikovný pes Kerry Chlupaté štěstí. Kerrouška a jeho paničku Ivu Nollovou znám již několik let, sleduji jejich výstavní  a pracovní úspěchy.

Očekáváme štěňátka krémové až zlaté barvy, s dobrou a milou povahou po rodičích. Kerry získal řadu výstavních ocenění doma i v zahraničí a pyšní se mnoha prvenstvími na vrcholných loveckých zkouškách. Předpokládaný termín porodu je 6. července 2013. Štěňátka by měla být k odběru koncem srpna 2013. Více informací o štěňatech je na stránce štěňata. Zájemci o štěně nás mohou kontaktovat na tel: 728 507 596 nebo e-mailu: citarwen@gmail.com nebo na Facebooku Citarwen.

 

Doplnění událostí v roce 2012

Červen 27th, 2013 . by Jana Červinková

Omlouvám se všem našim příznivcům za neaktualizaci našich stránek. Pokusím se doplnit nejdůležitější události v naší CHS i našich odchovů.

Během roku jsem průběžně, dle možností, sledovala růst a vývoj štěňátek z našeho vrhu „C“.Všechna štěnda zapadla bez problémů do nových rodin a daří se jim výborně, za což děkuji všem novým majitelům. Některá se již zúčastnila prvních výstav a výcviků.

Jak štěňátka rostla je zachyceno na fotografiích.

Máme již první výsledky vyšetření dysplazie kyčelních a loketních kloubů. Corinna Citarwen DKK: A/A, DLK: 0/0. Máme velkou radost a majitelům blahopřejeme.