CHS Citarwen
Chovatelská stanice zlatých retrívrů z Jičína

CHS Citarwen

Narodila se nám štěňátka

Leden 29th, 2012 . by Michaela Němcová

V neděli brzy ráno se nám narodilo devět krásných štěňátek – tři pejsci a šest feneček. Mary i všechna štěňátka jsou v pořádku. Mary je moc spokojená a o štěňátka starostlivě pečuje. Více informací o štěňatech a fotografií na stránce štěňata. Zájemci o štěně nás mohou kontaktovat na tel: 728 507 596 nebo e-mailu: citarwen@gmail.com nebo na Facebooku Citarwen.

VII. Hanácká národní výstava psů

Leden 11th, 2012 . by Jana Červinková

Tuto sobotu 7.1. 2012 jsme se s fenkami našeho vrhu „B“ zúčastnili NVP v Brně. Naše Betty a Bonny se svou mladou paničkou Terezkou zvládly svou první výstavu výborně. Betty získala hodnocení VN1 a Bonny VN2. Hodnoceno bylo 7 fen, posuzovala rozhodčí pí. Dana Smržová. Posudek Betty:  fena 7 a půl měsíce, nůžkový skus, typická hlava, pevný hřbet, již dobře vyvinuté předhrudí i hrudník, temperamentní pohyb.

Děkuji majitelům Bonny za prezentaci a příjemnou společnost na výstavě. Terezce blahopřeji ke krásnému předvedení v kruhu a přeji mnoho dalších úspěchů.

Betty Citarwen - VN1

Bonny Citarwen - VN2

Budeme mít štěňátka

Leden 2nd, 2012 . by Michaela Němcová

Naše fenka „Mary“ Harmony Evidog byla nakryta krásným psem „Andrém“ JCh. CZ, Ch. CZ, Ch. PL Andreas Misantos z CHS Salvia Apiana. Dnes se nám na vyšetření ultrazvukem potvrdilo, že Mary je březí. Máme velkou radost a na štěňátka se moc těšíme. Věříme, že štěňátka z tohoto spojení budou krásná, s dobrou a milou povahou po rodičích. André získal řadu výstavních ocenění doma i v zahraničí. Předpokládaný termín porodu je 2. února 2012. Štěňátka by měla být k odběru začátkem dubna. Více informací o štěňatech je na stránce štěňata. Zájemci o štěně nás mohou kontaktovat na tel: 728 507 596 nebo e-mailu: citarwen@gmail.com nebo na Facebooku Citarwen.

Mary a André