CHS Citarwen
Chovatelská stanice zlatých retrívrů z Jičína

CHS Citarwen

Štěňátkům je 16dní

Červen 30th, 2015 . by Jana Červinková

Štěňátka průběžně vážíme. Dnešní hodnoty jsme přidali do tabulky na stránce štěňata. Poprvé jsme odčervovali, stříhali drápky. Štěňátka se už staví na nožičky a snaží se pohybovat po bedýnce. Navzájem se začala vnímat a začínají vnímat okolí.

Štěňátkům je 16dní

Štěňátka -10den

Červen 24th, 2015 . by Jana Červinková

Našim štěňátkům-vrh-E (Betty Citarwen x Mch Áres Flores Vitae „U“) je 10 dní a tak došlo na vážení. Prvenství si udržuje modrý pejsek-1379g, ostatní smečka ho následuje 1238g-1279g. Váhová tabulka na stránce štěňata.

 

 

Štěňátka – vrh“E“ – jak nám rostou

Červen 18th, 2015 . by Jana Červinková

Štěňátka nám krásně rostou, pijí mlíčko od mámy Betty, která je jim neustále nablízku. Už jsou z nich pěkní buclíci. Doplněna váhová tabulka na stránce štěňata.

Foto – čtvrtý den na světě, odpočinek po jídle.

Siesta po jídle

 

Narodila se nám štěňátka

Červen 15th, 2015 . by Jana Červinková

V noci ze soboty na neděli se nám narodilo šest krásných štěňátek – tři pejsci a tři fenečky. Betty i všechna štěňátka jsou v pořádku. Betty je spokojená a o štěňátka starostlivě pečuje. Více informací o štěňatech a fotografií na stránce štěňata.

Betty před porodem

Červen 12th, 2015 . by Jana Červinková

Každým dnem již očekáváme narození štěňátek. Betty foto 60 den březosti.

Clea Citarwen

Červen 12th, 2015 . by Jana Červinková

Výborně si vedla fenečka z našeho odchovu Clea Citarwen (Harmony Evidog x Andreas Misantos) se svojí paničkou Janou na Podzimních zkouškách, které se konaly 6.6.2015 ve Hvozdné. Získaly 227 bodů z max. možných 232 bodů a titul Res CACT. Mám velkou radost a holkám moc gratuluji.