CHS Citarwen
Chovatelská stanice zlatých retrívrů z Jičína

CHS Citarwen

Dnes 29.1.2014 slaví své narozeniny štěňátka našeho vrhu „C“

Leden 29th, 2014 . by Jana Červinková

Právě před 2 roky se narodilo mámě Mary ( Harmony Evidog) a tátovi Andrému (Andreas Misantos) , 9 krásných štěňátek.  3 pejsci a 6 holčiček .  Caesar, Caspian, Cendy, Caira, Casey Charotta, Cassie, Clea, Connie, Corinna.Přejeme štěňátků a jejich páníčkům hodně společných krásných let .

NAŠE AGI JE BABIČKOU

Leden 19th, 2014 . by Jana Červinková

Fenečka z našeho odchovu, Amy Citarwen (Carro Gerix x Argiana Gentle Bohemia Angel) přivedla 15.1.2014 na svět devět krásných štěňátek (5 holčiček a 4 klučíky). Je to váhově velmi vyrovnaný vrh (od 4200g-5100g)  a Amy o štěňátka vzorně pečuje. Hrdým tatínkem je FDD Morris Traveller (Fíček od chovatelky Radky Bursíkové http://www.rustylove.cz/cs/ ). Fík je krásný a milý pes, velmi úspěšný ve výstavních kruzích a pracovně. Je několikanásobný šampion. Přeji štěňátkům hodně zdraví, milující páníčky a mamině Amy hodně mlíčka a trpělivosti. Více informací na stránkách  CHS White Golden Rascal  http://www.wgr.cz/stenatahttp://www.wgr.cz/stenata

HANÁCKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA 4.1.2014

Leden 19th, 2014 . by Jana Červinková

V sobotu 4.1.2014 se konala tradiční Hanácká výstava v Brně. Hodnotil rozhodčí Miloš Kašpar

Naše Betty získala ve třídě pracovní Výborná 3, její sestra Bonny Citarwen v otevřené třídě Velmi Dobrá, a benjamínek z našeho odchovu Dantee Citarwen ve třídě štěňat Velmi Nadějný 1.

Za předvedení Betty děkuji  Kateřině Bakošové. Majitelům zúčastněných pejsků  z našich odchovů gratuluji a děkuji za prezentaci.