CHS Citarwen
Chovatelská stanice zlatých retrívrů z Jičína

CHS Citarwen

Štěňátkům byly tři týdny

Červenec 31st, 2013 . by Michaela Němcová

Štěňátka už chodí, hrají si, zkoumají vše nové a začínají ochutnávat kašičku z granulek. Na stránku štěňata jsme přidali nové fotky.

 

MVP Mladá Boleslav

Červenec 31st, 2013 . by Jana Červinková

V sobotu 20.7.2013 se konala v Mladé Boleslavi Mezinárodní výstava psů. Goldeny posuzoval Maďarský rozhodčí pan Tesicsgyorgy. Měli jsme zde zástupce i z naší chovatelské stanice a vedli si výborně.

Anthony Citarwen – Výborný – tř. otevřená

Betty Citarwen – Výborná – tř. otevřená

Bonny Citarwen – Výborná 1 CAC – tř. otevřená

Connie Citarwen  – Výborná 4 – tř. mladých

Majitelům blahopřeji ke krásným výsledkům a děkuji za prezentaci na výstavě.

Connie má, jako druhá fenka z vrhu, ohodnocení na dysplazii kyčlí a loktů. Opět s krásným výsledkem. DKK: A/A , DLK: 0/0. Mám velkou radost a majitelům gratuluji.

 

Štěňátkům jsou dva týdny

Červenec 21st, 2013 . by Michaela Němcová

Štěňátkům jsou dva týdny. Všechna krásně rostou, mají otevřená očička a zkouší se postavit na nožičky. Poprvé jsme jim stříhali drápky. Nové fotky jsme přidali na stránku štěňata.

Štěňátkům je jeden týden

Červenec 13th, 2013 . by Michaela Němcová

Všechna štěňátka krásně rostou, mají pěkný pigment a Mary se o ně vzorně stará. Na stránku štěňata jsme přidali nové fotky. Máme ještě nezadaná štěňátka.

Narodila se nám štěňátka

Červenec 7th, 2013 . by Michaela Němcová

V sobotu večer se nám narodilo devět krásných štěňátek – čtyři pejsci a pět feneček. Mary i všechna štěňátka jsou v pořádku. Mary je moc spokojená a o štěňátka starostlivě pečuje. Více informací o štěňatech a fotografií na stránce štěňata. Zájemci o štěně nás mohou kontaktovat na tel: 728 507 596 nebo e-mailu: citarwen@gmail.com nebo na Facebooku Citarwen.