CHS Citarwen
Chovatelská stanice zlatých retrívrů z Jičína

CHS Citarwen

8.10.2011 MVP České Budějovice

Říjen 19th, 2011 . by Jana Červinková

V sobotu 8.10. jsem se zúčastnila s Mary výstavy v Českých Budějovicích. I přes nepřízeň počasí se nám celkem dařilo. Mary si vyběhala ve třídě otevřené známku V2 RCAC (posuzováno 9 fen). Rozhodčí pí. Mariane Gyárfás z Maďarska. Posudek: Velmi dobrý typ, výborná hlava, velmi milý výraz, výborná hřbetní linie, pohyb předních končetin by mohl být lepší.

Mary - V2 res.CAC

Na výstavě se předvedli pejsek Anthony a fenka Amy z našeho vrhu „A“ (Carro Gerix x Argiana Gentle Bohemia Angel). Anthony Citarwen získal známku  VD2 a Amy Citarwen získala známku  V2.

Antony - VD2

Amy - V2

A ještě máme jednu výbornou zprávu, Amy Citarwen jako první z vrhu „A“ má ohodnoceny rentgeny kyčlí a loktů s výsledkem: DKK 0/0, DLK 0/0 (hodnotil MVDr. Šebek). Máme velkou radost. Majitelům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

18.9.2011 Klubová výstava Oslavany

Říjen 19th, 2011 . by Jana Červinková

S Mary jsem vyrazila na klubovou výstavu retrieverů do Oslavan. Srst měla Mary hodně vylínalou, takže jsme se přijely jen zúčastnit. Feny posuzoval rozhodčí Mr. Aidan T. McKiernan, UK. Mary získala ocenění VD a pěkný posudek. Vystavoval se i otec naší Mary ICh. Multi Ch. Atrey Evidog a sestra Honey Evidog. Pořídili jsme společné foto.

Mary, Atrey a Honey

Výcvikový tábor v Albeři

Říjen 19th, 2011 . by Jana Červinková

Na konci srpna jsem strávila týden s naší fenkou Mary na výcvikovém táboře retrieverů v Albeři v Jížních Čechách, který každoročně pořádá Výcvik retrieverů v Praze pod vedením pí. Evy Píchové a pí. Jindry Hermannové. Cvičily jsme pod vedením Ilonky Bártové, hodně jsme se naučily a týden jsme si báječně užily. S výcvikem dále pokračujeme  v Bělé pod Bezdězem (CHS CAMBRELLA).